Zakres działalności

Suszarnia

image1
image2
image3

Suszenie warzyw rozpoczęliśmy w 1998 roku od suszarni wózkowej. W 2000 roku dokonaliśmy modernizacji - suszarnię wózkową zastąpiła suszarnia taśmowa. Kolejne unowocześnienie miało miejsce w latach 2007 – 2008, kiedy to firma Heindl GmbH z Niemiec (lider technologii suszenia konwekcyjnego) przy wykorzystaniu dotychczasowych urządzeń stworzyła dla nas „nową” linię. Nasza linia należy do najbardziej nowoczesnych w kraju, jest jedyną suszarnią na gaz propan butan. W porównaniu z suszarniami na węgiel cechuje ją niska emisja spalin, brak popiołów i zanieczyszczeń.

W suszarni stawiamy na technologię i bezpieczeństwo wyrobu gotowego. Badamy zarówno dostarczany do nas surowiec jak i wyprodukowany z niego susz a wdrożone procedury pozwalają na utrzymanie czystości w czasie procesu produkcji.

Współpraca głównie z grupami producenckimi oraz systematyczne zwiększanie powierzchni uprawowych naszego gospodarstwa ma na celu zapewnienie dostaw surowca o najwyższych parametrach jakościowych i najwyższym poziomie zdrowotności warzyw.Mieszalnia

image1
image2
image3

Produkcję mieszanek przyprawowych i dodatków funkcjonalnych dla przemysłu mięsnego rozpoczęliśmy w 2010 roku. Od początku działalności mieszalni postawiliśmy na wysoką jakość, bezpieczeństwo i powtarzalność produkowanych mieszanek.

Produkujemy mieszanki i dodatki w oparciu o własne receptury oraz mieszanki pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Szybko reagujemy na zmiany trendów a dzięki zdobytemu doświadczeniu chętnie doradzamy i pomagamy rozwiązywać problemy technologiczne.

Zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, a każdy wykorzystywany przez nas surowiec zostaje zweryfikowany przez kontrolę jakości zanim trafi na produkcję.

W trakcie procesu produkcji szczególną uwagę przywiązujemy do utrzymania czystości oraz właściwego składowania i gospodarowania surowcami. Wyroby gotowe są każdorazowo oceniane pod kątem jakościowym oraz poddawane detekcji. Na życzenie klienta wykonujemy również badania próbek naszych wyrobów.

Wszystkie te działania pozwalają na realizację postawionych sobie celów - zapewnienia wysokiej jakości, bezpieczeństwa i powtarzalności naszych mieszanek oraz sprawiają że jesteśmy producentem/dostawcą godnym zaufania.Zgodność ze standardami.

Nasza firma produkuje wyroby zgodnie z GHP, GMP i zasadami systemu bezpieczeństwa zdrowotnego HACCP. Mamy duże doświadczenie w produkcji objętej systemem HALAL. Działamy w oparciu o ISO 22000.